visual-4

Kontakt

Vår arbeidsmetodikk gjenspeiles i stor grad av delaktighet på tvers av organisasjonen.

FagerStad består av et tett sammensatt team med fagpersoner som har solid erfaring innen de ulike delene av eiendomsutviklingsfaget. Slik sikrer vi riktig kompetanse i hvert enkelt prosjekt, noe som er helt avgjørende for å lykkes.

Arnstein Granlie
Arnstein Granlie Daglig leder T  414 61 000 E  arnstein@fagerstad.no
Martin W. Røine
Martin W. Røine Prosjektsjef T  990 03 718 E  martin@fagerstad.no
Yngvar Titterud
Yngvar Titterud Prosjektleder T  906 83 083 E  yngvar@fagerstad.no
Line 2021_cropped
Line Sagberg Prosjektleder T  911 88 886 E  line@fagerstad.no
Mona 2021_cropped
Mona Bjørkli Eriksen Prosjektsjef T  959 79 601 E  mona@fagerstad.no
20201105TB-137
Linn Idsø Brenne Prosjektsjef T  924 00 494 E  linn@fagerstad.no
Joakim 2021
Joakim Nordin Eiendomssjef T  489 94 242 E  joakim@fagerstad.no
Jørgen
Jørgen Stovner Eiendoms- og systemforvalter T  928 46 132 E  jorgen@fagerstad.no
Maja_final
Maja Kirkevold Økonomisjef T  976 73 249 E  maja@fagerstad.no
Siri Leine Granlie
Siri Leine Granlie Økonomi og Finans T  906 07 013 E  siri@fagerstad.no
Atle 2021_cropped
Atle Hermansen Økonomi og Finans T  917 45 023 E  atle@fagerstad.no
N4VRP_zA
Jeanette Wulff Tollefsen Forvaltningscontroller T  911 18 297 E  jeanette@fagerstad.no
Per 2021_cropped
Per Jørgensen Organisasjon- og virksomhetsutvikling T  905 83 958 E  per@fagerstad.no
Cesilie Clausen
Cesilie Clausen Administrasjons-medarbeider T  971 64 338 E  cesilie@fagerstad.no